Live Score


Championship
05/10 01:45
Bristol City  Bristol City
VS 05/10 01:45
 Coventry Coventry
Championship
05/10 02:00
Cardiff  Cardiff
VS 05/10 02:00
 Blackburn Blackburn
Championship
05/10 01:45
Luton  Luton
VS 05/10 01:45
 Huddersfield Huddersfield
Championship
05/10 01:45
Sheffield Utd  Sheffield Utd
VS 05/10 01:45
 QPR QPR
Championship
05/10 01:45
Sunderland  Sunderland
VS 05/10 01:45
 Blackpool Blackpool
Championship
05/10 02:00
Reading  Reading
VS 05/10 02:00
 Norwich Norwich
League One
05/10 01:45
Burton Albion  Burton Albion
VS 05/10 01:45
 Fleetwood Town Fleetwood Town
League One
05/10 01:45
Cheltenham  Cheltenham
VS 05/10 01:45
 Bolton Bolton
League One
05/10 01:45
Ipswich  Ipswich
VS 05/10 01:45
 Cambridge United Cambridge United
League One
05/10 01:45
Plymouth  Plymouth
VS 05/10 01:45
 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
League Two
05/10 01:45
Hartlepool  Hartlepool
VS 05/10 01:45
 Doncaster Doncaster
League Two
05/10 01:45
Stevenage  Stevenage
VS 05/10 01:45
 Sutton Utd Sutton Utd
League Two
05/10 01:45
Swindon Town  Swindon Town
VS 05/10 01:45
 Newport County Newport County
League Two
05/10 01:45
Walsall  Walsall
VS 05/10 01:45
 Northampton Northampton
National League
05/10 01:45
Aldershot Town  Aldershot Town
VS 05/10 01:45
 Eastleigh Eastleigh
National League
05/10 01:45
Barnet  Barnet
VS 05/10 01:45
 Maidstone Utd Maidstone Utd
National League
05/10 01:45
Boreham Wood  Boreham Wood
VS 05/10 01:45
 Bromley Bromley
National League
05/10 01:45
Chesterfield  Chesterfield
VS 05/10 01:45
 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
National League
05/10 01:45
Dorking Wanderers  Dorking Wanderers
VS 05/10 01:45
 Yeovil Town Yeovil Town
National League
05/10 01:45
FC Halifax Town  FC Halifax Town
VS 05/10 01:45
 York York
National League
05/10 01:45
Gateshead  Gateshead
VS 05/10 01:45
 Altrincham Altrincham
National League
05/10 01:45
Notts County  Notts County
VS 05/10 01:45
 Wrexham Wrexham
National League
05/10 01:45
Oldham  Oldham
VS 05/10 01:45
 Scunthorpe Scunthorpe
National League
05/10 01:45
Solihull Moors  Solihull Moors
VS 05/10 01:45
 Wealdstone Wealdstone
National League
05/10 01:45
Southend  Southend
VS 05/10 01:45
 Woking Woking
National League
05/10 01:45
Torquay  Torquay
VS 05/10 01:45
 Maidenhead Maidenhead
EFL Trophy
05/10 01:00
Tranmere  Tranmere
VS 05/10 01:00
 Leeds United U21 Leeds United U21
EFL Trophy
05/10 01:45
Portsmouth  Portsmouth
VS 05/10 01:45
 Aston Villa U21 Aston Villa U21
EFL Trophy
05/10 01:45
Oxford United  Oxford United
VS 05/10 01:45
 Chelsea U21 Chelsea U21
EFL Trophy
05/10 01:00
Exeter City  Exeter City
VS 05/10 01:00
 Southampton U21 Southampton U21
EFL Trophy
05/10 01:00
Harrogate Town  Harrogate Town
VS 05/10 01:00
 Everton U21 Everton U21
EFL Trophy
05/10 01:00
Gillingham  Gillingham
VS 05/10 01:00
 Brighton U21 Brighton U21
EFL Trophy
05/10 01:00
Milton Keynes Dons  Milton Keynes Dons
VS 05/10 01:00
 West Ham United U21 West Ham United U21
EFL Trophy
05/10 01:00
Bristol Rovers  Bristol Rovers
VS 05/10 01:00
 Crystal Palace U21 Crystal Palace U21
EFL Trophy
05/10 01:30
Barrow  Barrow
VS 05/10 01:30
 Manchester United U21 Manchester United U21
EFL Trophy
05/10 01:30
Bradford  Bradford
VS 05/10 01:30
 Leicester City U21 Leicester City U21
EFL Trophy
05/10 01:45
Colchester  Colchester
VS 05/10 01:45
 Charlton Charlton
EFL Trophy
05/10 01:00
Mansfield Town  Mansfield Town
VS 05/10 01:00
 Derby Derby
Ligue 2
05/10 01:45
Guingamp  Guingamp
VS 05/10 01:45
 Rodez Rodez
Serie B
05/10 05:00
CRB  CRB
VS 05/10 05:00
 Chapecoense-sc Chapecoense-sc
Serie B
05/10 07:30
Nautico Recife  Nautico Recife
VS 05/10 07:30
 Tombense Tombense
Serie B
05/10 05:00
Brusque  Brusque
VS 05/10 05:00
 Sport Recife Sport Recife
Serie B
05/10 07:30
Novorizontino  Novorizontino
VS 05/10 07:30
 Bahia Bahia
Serie B
05/10 05:00
Operario-PR  Operario-PR
VS 05/10 05:00
 Vasco DA Gama Vasco DA Gama
Serie B
05/10 05:00
Gremio  Gremio
VS 05/10 05:00
 CSA CSA
Serie B
05/10 05:00
Vila Nova  Vila Nova
VS 05/10 05:00
 Criciuma Criciuma
J2 League
05/10 17:00
Omiya Ardija  Omiya Ardija
VS 05/10 17:00
 Montedio Yamagata Montedio Yamagata
Superettan
05/10 00:00
Osters IF  Osters IF
VS 05/10 00:00
 IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna
Liga Profesional Argentina
05/10 02:30
Godoy Cruz  Godoy Cruz
VS 05/10 02:30
 San Lorenzo San Lorenzo
Liga Profesional Argentina
05/10 07:30
Velez Sarsfield  Velez Sarsfield
VS 05/10 07:30
 Banfield Banfield
Liga Profesional Argentina
05/10 00:00
Aldosivi  Aldosivi
VS 05/10 00:00
 Barracas Central Barracas Central
Liga Profesional Argentina
05/10 05:00
Sarmiento Junin  Sarmiento Junin
VS 05/10 05:00
 Tigre Tigre
Liga Profesional Argentina
05/10 02:30
Newells Old Boys  Newells Old Boys
VS 05/10 02:30
 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
Primera Nacional
05/10 01:00
Flandria  Flandria
VS 05/10 01:00
 Tristan Suarez Tristan Suarez
Torneo Federal A
05/10 21:00
Cipolletti  Cipolletti
VS 05/10 21:00
 Independiente De Chivilcoy Independiente De Chivilcoy
Premiership
05/10 01:45
Ross County  Ross County
VS 05/10 01:45
 Motherwell Motherwell
Championship
05/10 01:45
Cove Rangers  Cove Rangers
VS 05/10 01:45
 Dundee Dundee
League One
05/10 01:45
Montrose  Montrose
VS 05/10 01:45
 Airdrie United Airdrie United
2. Lig
05/10 18:30
Bayburt İÖİ  Bayburt İÖİ
VS 05/10 18:30
 Somaspor Somaspor
2. Lig
05/10 22:30
Tarsus İdman Yurdu  Tarsus İdman Yurdu
VS 05/10 22:30
 Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
2. Lig
05/10 23:00
24 Erzincanspor  24 Erzincanspor
VS 05/10 23:00
 Arnavutköy Belediyespor Arnavutköy Belediyespor
2. Lig
05/10 19:30
İnegölspor  İnegölspor
VS 05/10 19:30
 Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
2. Lig
05/10 23:00
Amed  Amed
VS 05/10 23:00
 Batman Petrolspor Batman Petrolspor
2. Lig
05/10 19:00
Ankaraspor  Ankaraspor
VS 05/10 19:00
 Bursaspor Bursaspor
2. Lig
05/10 19:00
Düzcespor  Düzcespor
VS 05/10 19:00
 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
2. Lig
05/10 19:30
Erokspor  Erokspor
VS 05/10 19:30
 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
2. Lig
05/10 18:30
Sivas Belediyespor  Sivas Belediyespor
VS 05/10 18:30
 Yeni Çorumspor Yeni Çorumspor
2. Lig
05/10 18:30
Pazarspor  Pazarspor
VS 05/10 18:30
 Kocaelispor Kocaelispor
2. Lig
05/10 23:00
Fethiyespor  Fethiyespor
VS 05/10 23:00
 Ankara Demirspor Ankara Demirspor
2. Lig
05/10 23:00
Balıkesirspor  Balıkesirspor
VS 05/10 23:00
 Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
2. Lig
05/10 18:30
Hekimoğlu Trabzon  Hekimoğlu Trabzon
VS 05/10 18:30
 Kastamonuspor 1966 Kastamonuspor 1966
2. Lig
05/10 19:30
Kırklarelispor  Kırklarelispor
VS 05/10 19:30
 Erzin Spor Erzin Spor
2. Lig
05/10 18:30
Adıyaman 1954  Adıyaman 1954
VS 05/10 18:30
 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
2. Lig
05/10 19:30
Utaş Uşakspor  Utaş Uşakspor
VS 05/10 19:30
 Serik Belediyespor Serik Belediyespor
2. Lig
05/10 23:00
Buca FK  Buca FK
VS 05/10 23:00
 Sarıyer Sarıyer
2. Lig
05/10 19:00
Zonguldak Kömürspor  Zonguldak Kömürspor
VS 05/10 19:00
 Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
2. Lig
05/10 18:30
Van BB  Van BB
VS 05/10 18:30
 Diyarbekirspor Diyarbekirspor
Regionalliga - Mitte
05/10 00:00
SAK Klagenfurt  SAK Klagenfurt
VS 05/10 00:00
 Gurten Gurten
Primera B
05/10 07:40
Leones FC  Leones FC
VS 05/10 07:40
 Chico Chico
Liga de Expansión MX
05/10 07:05
Pumas Tabasco  Pumas Tabasco
VS 05/10 07:05
 Dorados Dorados
Liga de Expansión MX
05/10 09:05
Venados FC  Venados FC
VS 05/10 09:05
 Tlaxcala Tlaxcala
Liga de Expansión MX
05/10 05:05
Leones Negros UDG  Leones Negros UDG
VS 05/10 05:05
 Celaya Celaya
Primera División
05/10 05:00
Colo Colo  Colo Colo
VS 05/10 05:00
 U. Catolica U. Catolica
NB II
05/10 23:00
Tiszakecske FC  Tiszakecske FC
VS 05/10 23:00
 Szeged 2011 Szeged 2011
NB II
05/10 20:00
Soroksar  Soroksar
VS 05/10 20:00
 Ajka Ajka
NB II
05/10 23:00
Siofok  Siofok
VS 05/10 23:00
 Pécsi MFC Pécsi MFC
NB II
05/10 23:00
Szombathelyi Haladas  Szombathelyi Haladas
VS 05/10 23:00
 Kazincbarcikai Kazincbarcikai
NB II
05/10 22:00
Gyori ETO FC  Gyori ETO FC
VS 05/10 22:00
 Gyirmot SE Gyirmot SE
NB II
05/10 20:00
Nyiregyhaza  Nyiregyhaza
VS 05/10 20:00
 MTK Budapest MTK Budapest
NB II
05/10 20:00
Csakvar  Csakvar
VS 05/10 20:00
 Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE
NB II
05/10 23:00
Diosgyori VTK  Diosgyori VTK
VS 05/10 23:00
 Dorogi FC Dorogi FC
NB II
05/10 23:00
Kozarmisleny FC  Kozarmisleny FC
VS 05/10 23:00
 Bekescsaba 1912 Bekescsaba 1912
NB II
05/10 20:00
MTE 1904  MTE 1904
VS 05/10 20:00
 Budafoki LC Budafoki LC
Primera División
05/10 01:00
Atletico Grau  Atletico Grau
VS 05/10 01:00
 Carlos Stein Carlos Stein
Primera División
05/10 01:00
U. San Martin  U. San Martin
VS 05/10 01:00
 Academia Cantolao Academia Cantolao
Primera División
05/10 08:00
Cesar Vallejo  Cesar Vallejo
VS 05/10 08:00
 Alianza Lima Alianza Lima
Primera División
05/10 03:15
Deportivo Municipal  Deportivo Municipal
VS 05/10 03:15
 UTC UTC
Primera División
05/10 05:30
Cienciano  Cienciano
VS 05/10 05:30
 Sport Huancayo Sport Huancayo
K League 2
05/10 17:30
Asan Mugunghwa  Asan Mugunghwa
VS 05/10 17:30
 Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
K League 2
05/10 17:00
Daejeon Citizen  Daejeon Citizen
VS 05/10 17:00
 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
FA Cup
05/10 17:00
Ulsan Hyundai FC  Ulsan Hyundai FC
VS 05/10 17:00
 Jeonbuk Motors Jeonbuk Motors
FA Cup
05/10 17:00
Daegu FC  Daegu FC
VS 05/10 17:00
 FC Seoul FC Seoul
Premijer Liga
05/10 23:45
Zrinjski  Zrinjski
VS 05/10 23:45
 Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Premier League
05/10 15:00
Akzhayik  Akzhayik
VS 05/10 15:00
 Arys Arys
Tweede Divisie
05/10 01:00
TEC  TEC
VS 05/10 01:00
 Ijsselmeervogels Ijsselmeervogels
Tweede Divisie
05/10 01:00
Koninklijke HFC  Koninklijke HFC
VS 05/10 01:00
 Quick Boys Quick Boys
Tweede Divisie
05/10 01:00
FC Lisse  FC Lisse
VS 05/10 01:00
 Volendam II Volendam II
Tweede Divisie
05/10 01:00
Kozakken Boys  Kozakken Boys
VS 05/10 01:00
 Noordwijk Noordwijk
Tweede Divisie
05/10 01:00
Spakenburg  Spakenburg
VS 05/10 01:00
 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
National League
05/10 16:00
Hantharwady United  Hantharwady United
VS 05/10 16:00
 I.S.P.E I.S.P.E
3. liga - CFL B
05/10 21:00
Slovan Velvary  Slovan Velvary
VS 05/10 21:00
 Baník Souš Baník Souš
Regionalliga - Tirol
05/10 00:30
Silz / Mötz  Silz / Mötz
VS 05/10 00:30
 SVG Reichenau SVG Reichenau
Football League - Lowland League
05/10 01:45
Berwick Rangers  Berwick Rangers
VS 05/10 01:45
 Stirling University Stirling University
Football League - Lowland League
05/10 01:45
Civil Service Strollers  Civil Service Strollers
VS 05/10 01:45
 East Stirlingshire East Stirlingshire
Football League - Lowland League
05/10 01:45
Rangers U21  Rangers U21
VS 05/10 01:45
 BSC Glasgow BSC Glasgow
Football League - Lowland League
05/10 01:45
Gala Fairydean Rovers  Gala Fairydean Rovers
VS 05/10 01:45
 Dalbeattie Star Dalbeattie Star
Football League - Lowland League
05/10 01:45
Cowdenbeath  Cowdenbeath
VS 05/10 01:45
 Spartans Spartans
3. Division - Girone 2
05/10 01:00
Kongsvinger II  Kongsvinger II
VS 05/10 01:00
 Brumunddal Brumunddal
Super League
05/10 19:30
Sable Farming  Sable Farming
VS 05/10 19:30
 Nyasa Big Bullets Nyasa Big Bullets
Oberliga - Baden-Württemberg
05/10 23:30
FC Rielasingen-Arlen  FC Rielasingen-Arlen
VS 05/10 23:30
 FC 08 Villingen FC 08 Villingen
2. Liga Interregional - Group 1
05/10 01:30
Signal  Signal
VS 05/10 01:30
 Collex-Bossy Collex-Bossy
2. Liga Interregional - Group 2
05/10 01:00
Muri-Gümligen  Muri-Gümligen
VS 05/10 01:00
 Lausanne Sport II Lausanne Sport II
Non League Premier - Southern Central
05/10 01:45
Ilkeston Town  Ilkeston Town
VS 05/10 01:45
 St Ives Town St Ives Town
Non League Premier - Southern Central
05/10 01:45
Nuneaton Town  Nuneaton Town
VS 05/10 01:45
 Bedford Town Bedford Town
Non League Premier - Isthmian
05/10 01:45
Margate  Margate
VS 05/10 01:45
 Haringey Borough Haringey Borough
Non League Premier - Isthmian
05/10 01:45
Bishop's Stortford  Bishop's Stortford
VS 05/10 01:45
 Folkestone Invicta Folkestone Invicta
Non League Premier - Northern
05/10 01:45
Ashton United  Ashton United
VS 05/10 01:45
 Whitby Town Whitby Town
Non League Premier - Northern
05/10 01:45
Marske United  Marske United
VS 05/10 01:45
 Lancaster City Lancaster City
Non League Premier - Northern
05/10 01:45
Radcliffe  Radcliffe
VS 05/10 01:45
 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
Non League Premier - Northern
05/10 01:45
Warrington Town  Warrington Town
VS 05/10 01:45
 Rylands Rylands
Non League Premier - Northern
05/10 01:45
United of Manchester  United of Manchester
VS 05/10 01:45
 South Shields South Shields
Non League Premier - Northern
05/10 01:45
Morpeth Town  Morpeth Town
VS 05/10 01:45
 Bamber Bridge Bamber Bridge
Non League Premier - Southern South
05/10 01:45
North Leigh  North Leigh
VS 05/10 01:45
 Hanwell Town Hanwell Town
Non League Premier - Southern South
05/10 01:45
Hayes & Yeading United  Hayes & Yeading United
VS 05/10 01:45
 Gosport Borough Gosport Borough
Non League Premier - Southern South
05/10 01:45
Poole Town  Poole Town
VS 05/10 01:45
 Plymouth Parkway Plymouth Parkway
1st League - RS
05/10 20:00
Laktaši  Laktaši
VS 05/10 20:00
 Slavija Slavija
1st League - RS
05/10 20:00
Tekstilac Derventa  Tekstilac Derventa
VS 05/10 20:00
 Krupa na Vrbasu Krupa na Vrbasu
1st League - RS
05/10 22:30
Sutjeska Foča  Sutjeska Foča
VS 05/10 22:30
 Kozara Gradiška Kozara Gradiška
1st League - RS
05/10 20:00
Famos Vojkovići  Famos Vojkovići
VS 05/10 20:00
 Omarska Omarska
1st League - RS
05/10 22:00
Radnik Bijeljina  Radnik Bijeljina
VS 05/10 22:00
 Modriča Modriča
1st League - RS
05/10 20:00
Ljubić Prnjavor  Ljubić Prnjavor
VS 05/10 20:00
 Sloboda Novi Grad Sloboda Novi Grad
1st League - RS
05/10 20:00
Drina Zvornik  Drina Zvornik
VS 05/10 20:00
 Podrinje Janja Podrinje Janja
1st League - RS
05/10 20:00
Željezničar Banja Luka  Željezničar Banja Luka
VS 05/10 20:00
 Zvijezda 09 Zvijezda 09
1st League - RS
05/10 20:00
Rudar Prijedor  Rudar Prijedor
VS 05/10 20:00
 Sloboda Mrkonjić Grad Sloboda Mrkonjić Grad
Non League Div One - Isthmian North
05/10 01:45
Gorleston  Gorleston
VS 05/10 01:45
 Lowestoft Town Lowestoft Town
Non League Div One - Isthmian South Central
05/10 01:45
Binfield  Binfield
VS 05/10 01:45
 Sutton Common Rovers Sutton Common Rovers
Non League Div One - Northern West
05/10 01:45
Ramsbottom United  Ramsbottom United
VS 05/10 01:45
 Prescot Cables Prescot Cables
Non League Div One - Northern Midlands
05/10 01:45
Shepshed Dynamo  Shepshed Dynamo
VS 05/10 01:45
 Stamford Stamford
Non League Div One - Northern Midlands
05/10 01:45
Sutton Coldfield Town  Sutton Coldfield Town
VS 05/10 01:45
 St Neots Town St Neots Town
Super League
05/10 14:30
Changchun Yatai  Changchun Yatai
VS 05/10 14:30
 Guangzhou Evergrande FC Guangzhou Evergrande FC
Super League
05/10 18:30
Meizhou Kejia  Meizhou Kejia
VS 05/10 18:30
 Shandong Luneng Shandong Luneng
Super League
05/10 18:30
SHANGHAI SIPG  SHANGHAI SIPG
VS 05/10 18:30
 Beijing Guoan Beijing Guoan
Super League
05/10 18:30
Wuhan Zall  Wuhan Zall
VS 05/10 18:30
 Chengdu Better City Chengdu Better City
3. liga - West
05/10 20:00
Galanta  Galanta
VS 05/10 20:00
 Sereď Sereď
U18 Premier League - North
05/10 01:00
Derby County U18  Derby County U18
VS 05/10 01:00
 Nottingham Forest U18 Nottingham Forest U18
Non League Div One - Northern East
05/10 01:45
Carlton Town  Carlton Town
VS 05/10 01:45
 Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels
Non League Div One - Northern East
05/10 01:45
Brighouse Town  Brighouse Town
VS 05/10 01:45
 Pontefract Collieries Pontefract Collieries
Non League Div One - Northern East
05/10 01:45
Dunston UTS  Dunston UTS
VS 05/10 01:45
 Sheffield Sheffield
Non League Div One - Southern Central
05/10 01:45
Hertford Town  Hertford Town
VS 05/10 01:45
 Hadley Hadley
Non League Div One - Southern Central
05/10 01:45
Thame United  Thame United
VS 05/10 01:45
 Berkhamsted Berkhamsted
Non League Div One - Southern Central
05/10 01:45
FC Romania  FC Romania
VS 05/10 01:45
 Aylesbury United Aylesbury United
Premier Soccer League
05/10 00:30
Golden Arrows  Golden Arrows
VS 05/10 00:30
 Cape Town City Cape Town City
Premier Soccer League
05/10 00:30
Stellenbosch  Stellenbosch
VS 05/10 00:30
 Maritzburg Utd Maritzburg Utd
Premier Soccer League
05/10 00:30
Supersport United  Supersport United
VS 05/10 00:30
 Royal AM Royal AM
Premier Soccer League
05/10 00:30
TS Galaxy  TS Galaxy
VS 05/10 00:30
 Tshakhuma Madzivhadila Tshakhuma Madzivhadila
Premier Soccer League
05/10 22:00
Amazulu  Amazulu
VS 05/10 22:00
 Richards Bay Richards Bay
Division 1
05/10 00:15
Al Akhdoud  Al Akhdoud
VS 05/10 00:15
 Al Shoalah Al Shoalah
Division 1
05/10 22:25
Al Kholood  Al Kholood
VS 05/10 22:25
 Al Sahel Al Sahel
Division 1
05/10 22:40
Al Orubah  Al Orubah
VS 05/10 22:40
 Al-Faisaly FC Al-Faisaly FC
Serie A
05/10 07:30
Juventude  Juventude
VS 05/10 07:30
 Corinthians Corinthians
Division 1
05/10 22:00
Al Sulaibikhat  Al Sulaibikhat
VS 05/10 22:00
 Al Shabab Al Shabab
Liga Premier Serie A
05/10 06:00
Inter de Querétaro  Inter de Querétaro
VS 05/10 06:00
 CD Tulancingo CD Tulancingo
Derde Divisie - Saturday
05/10 01:00
Staphorst  Staphorst
VS 05/10 01:00
 ACV ACV
Derde Divisie - Saturday
05/10 01:00
GVVV Veenendaal  GVVV Veenendaal
VS 05/10 01:00
 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
Derde Divisie - Saturday
05/10 01:00
DVS 33 Ermelo  DVS 33 Ermelo
VS 05/10 01:00
 ASWH ASWH
Derde Divisie - Saturday
05/10 01:00
Barendrecht  Barendrecht
VS 05/10 01:00
 Sportlust '46 Sportlust '46
Derde Divisie - Saturday
05/10 01:00
RKAV Volendam  RKAV Volendam
VS 05/10 01:00
 Harkemase Boys Harkemase Boys
Derde Divisie - Saturday
05/10 01:00
Rijnvogels  Rijnvogels
VS 05/10 01:00
 VVOG VVOG
Derde Divisie - Saturday
05/10 01:00
Excelsior '31  Excelsior '31
VS 05/10 01:00
 SteDoCo SteDoCo
Championship
05/10 01:45
Queen's Park  Queen's Park
VS 05/10 01:45
 Morton Morton
UEFA Champions League
05/10 02:00
Liverpool  Liverpool
VS 05/10 02:00
 Rangers Rangers
UEFA Champions League
05/10 02:00
Ajax  Ajax
VS 05/10 02:00
 Napoli Napoli
UEFA Champions League
05/10 02:00
FC Porto  FC Porto
VS 05/10 02:00
 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
UEFA Champions League
05/10 02:00
Club Brugge KV  Club Brugge KV
VS 05/10 02:00
 Atletico Madrid Atletico Madrid
UEFA Champions League
05/10 02:00
Inter  Inter
VS 05/10 02:00
 Barcelona Barcelona
UEFA Champions League
05/10 02:00
Eintracht Frankfurt  Eintracht Frankfurt
VS 05/10 02:00
 Tottenham Tottenham
UEFA Champions League
05/10 23:45
Red Bull Salzburg  Red Bull Salzburg
VS 05/10 23:45
 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
UEFA Champions League
05/10 23:45
RB Leipzig  RB Leipzig
VS 05/10 23:45
 Celtic Celtic
Premier League
05/10 20:00
Arba Minch Kenema  Arba Minch Kenema
VS 05/10 20:00
 Ethiopian Medhin Ethiopian Medhin
Premier League
05/10 17:00
Bahardar  Bahardar
VS 05/10 17:00
 Wolkite Ketema Wolkite Ketema
Premier League
05/10 22:00
Bechem United  Bechem United
VS 05/10 22:00
 Asante Kotoko Asante Kotoko
2. SNL
05/10 20:30
Dob  Dob
VS 05/10 20:30
 Krka Krka
Serie D - Girone A
05/10 20:00
Bra  Bra
VS 05/10 20:00
 Derthona Derthona
Serie D - Girone A
05/10 20:00
Castanese  Castanese
VS 05/10 20:00
 Pinerolo Pinerolo
Serie D - Girone A
05/10 20:00
Fezzanese  Fezzanese
VS 05/10 20:00
 PDHAE PDHAE
Serie D - Girone A
05/10 20:00
Gozzano  Gozzano
VS 05/10 20:00
 Fossano Fossano
Serie D - Girone A
05/10 20:00
Legnano  Legnano
VS 05/10 20:00
 Chisola Chisola
Serie D - Girone A
05/10 20:00
Ligorna  Ligorna
VS 05/10 20:00
 Casale Casale
Serie D - Girone A
05/10 21:00
Sanremese  Sanremese
VS 05/10 21:00
 Asti Asti
Serie D - Girone A
05/10 20:00
Sestri Levante  Sestri Levante
VS 05/10 20:00
 Castellanzese Castellanzese
Serie D - Girone A
05/10 20:00
Stresa  Stresa
VS 05/10 20:00
 Chieri Chieri
Serie D - Girone A
05/10 20:00
Vado  Vado
VS 05/10 20:00
 Borgosesia Borgosesia
Serie D - Girone D
05/10 20:00
Aglianese  Aglianese
VS 05/10 20:00
 Athletic Carpi Athletic Carpi
Serie D - Girone D
05/10 20:00
Bagnolese BP  Bagnolese BP
VS 05/10 20:00
 Forli Forli
Serie D - Girone D
05/10 20:00
Corticella  Corticella
VS 05/10 20:00
 United Riccione United Riccione
Serie D - Girone D
05/10 20:00
Lentigione  Lentigione
VS 05/10 20:00
 Correggese Correggese
Serie D - Girone D
05/10 20:00
Ravenna  Ravenna
VS 05/10 20:00
 Giana Erminio Giana Erminio
Serie D - Girone D
05/10 20:00
Real Forte Querceta  Real Forte Querceta
VS 05/10 20:00
 Fanfulla Fanfulla
Serie D - Girone D
05/10 20:00
Sammaurese  Sammaurese
VS 05/10 20:00
 Mezzolara Mezzolara
Serie D - Girone D
05/10 20:00
Sant'Angelo  Sant'Angelo
VS 05/10 20:00
 Salsomaggiore Salsomaggiore
Serie D - Girone D
05/10 20:00
Scandicci  Scandicci
VS 05/10 20:00
 Crema Crema
UEFA Youth League
05/10 23:00
Domžale U19  Domžale U19
VS 05/10 23:00
 Young Boys U19 Young Boys U19
UEFA Youth League
05/10 19:00
Jindřichův Hradec  Jindřichův Hradec
VS 05/10 19:00
 Genk U19 Genk U19
UEFA Youth League
05/10 01:45
Shamrock Rovers U19  Shamrock Rovers U19
VS 05/10 01:45
 AZ U19 AZ U19
UEFA Youth League
05/10 19:00
Apolonia U19  Apolonia U19
VS 05/10 19:00
 Astana U19 Astana U19
UEFA Youth League
05/10 19:00
Galatasaray U19  Galatasaray U19
VS 05/10 19:00
 Csikszereda U19 Csikszereda U19
UEFA Youth League
05/10 21:00
Sevilla U19  Sevilla U19
VS 05/10 21:00
 Borussia Dortmund U19 Borussia Dortmund U19
UEFA Youth League
05/10 18:00
RB Leipzig U19  RB Leipzig U19
VS 05/10 18:00
 Celtic U19 Celtic U19
UEFA Youth League
05/10 19:00
Real Madrid U19  Real Madrid U19
VS 05/10 19:00
 Shakhtar Donetsk U19 Shakhtar Donetsk U19
UEFA Youth League
05/10 19:30
Salzburg U19  Salzburg U19
VS 05/10 19:30
 Dinamo Zagreb U19 Dinamo Zagreb U19
UEFA Youth League
05/10 21:00
Chelsea U19  Chelsea U19
VS 05/10 21:00
 Milan U19 Milan U19
UEFA Youth League
05/10 21:00
Manchester City U19  Manchester City U19
VS 05/10 21:00
 København U19 København U19
UEFA Youth League
05/10 21:00
Benfica U19  Benfica U19
VS 05/10 21:00
 PSG U19 PSG U19
UEFA Youth League
05/10 21:00
Omonia Nicosia U19  Omonia Nicosia U19
VS 05/10 21:00
 Crvena Zvezda U19 Crvena Zvezda U19
UEFA Youth League
05/10 19:00
Pyunik U19  Pyunik U19
VS 05/10 19:00
 Nantes U19 Nantes U19
UEFA Youth League
05/10 18:00
FS Jelgava U19  FS Jelgava U19
VS 05/10 18:00
 MTK U19 MTK U19
UEFA Youth League
05/10 23:00
Trenčín U19  Trenčín U19
VS 05/10 23:00
 Žalgiris U19 Žalgiris U19
UEFA Youth League
05/10 23:00
Zagłębie Lubin U19  Zagłębie Lubin U19
VS 05/10 23:00
 Rukh Vynnyky U19 Rukh Vynnyky U19
UEFA Youth League
05/10 21:00
Slavia Sofia U19  Slavia Sofia U19
VS 05/10 21:00
 Panathinaikos U19 Panathinaikos U19
Super League
05/10 20:00
Red Arrows  Red Arrows
VS 05/10 20:00
 Buildcon Buildcon
UEFA Youth League
05/10 19:00
Pobeda U19  Pobeda U19
VS 05/10 19:00
 Coleraine U19 Coleraine U19
Premier League
05/10 20:00
Busoga United  Busoga United
VS 05/10 20:00
 Blacks Power Blacks Power
II Liga - East
05/10 18:00
Lech Poznań II  Lech Poznań II
VS 05/10 18:00
 Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce
Veikkausliiga
05/10 22:00
KuPS  KuPS
VS 05/10 22:00
 haka haka
Cup
05/10 21:30
Hegelmann Litauen  Hegelmann Litauen
VS 05/10 21:30
 Panevėžys Panevėžys
Second NL
05/10 20:30
Opatija  Opatija
VS 05/10 20:30
 Jadran Poreč Jadran Poreč
Premier League
05/10 20:45
Al Shabab  Al Shabab
VS 05/10 20:45
 Bahrain SC Bahrain SC
Premier League
05/10 23:45
Sitra  Sitra
VS 05/10 23:45
 Khalidiya Khalidiya
Premier League
05/10 23:00
Budaiya  Budaiya
VS 05/10 23:00
 East Riffa East Riffa
Serie D - Girone I
05/10 20:00
Canicattì  Canicattì
VS 05/10 20:00
 Real Agro Aversa Real Agro Aversa
Serie D - Girone I
05/10 20:00
Castrovillari  Castrovillari
VS 05/10 20:00
 Acireale Acireale
Serie D - Girone I
05/10 20:00
Catania  Catania
VS 05/10 20:00
 Vibonese Vibonese
Serie D - Girone I
05/10 20:00
Città Di Sant’Agata  Città Di Sant’Agata
VS 05/10 20:00
 Trapani 1905 Trapani 1905
Serie D - Girone I
05/10 20:00
Cittanova Interpiana  Cittanova Interpiana
VS 05/10 20:00
 Santa Maria Cilento Santa Maria Cilento
Serie D - Girone I
05/10 20:00
Lamezia Terme  Lamezia Terme
VS 05/10 20:00
 Sancataldese Sancataldese
Serie D - Girone I
05/10 20:00
Paternò  Paternò
VS 05/10 20:00
 Ragusa Ragusa
Serie D - Girone I
05/10 20:00
Mariglianese  Mariglianese
VS 05/10 20:00
 Licata Licata
Copa Perú
05/10 03:00
Social El Olivo  Social El Olivo
VS 05/10 03:00
 Deportivo La Victoria Deportivo La Victoria
League Cup
05/10 01:45
Annagh United  Annagh United
VS 05/10 01:45
 Larne Larne
League Cup
05/10 01:45
Ballyclare Comrades  Ballyclare Comrades
VS 05/10 01:45
 Newry City AFC Newry City AFC
League Cup
05/10 01:45
Ballymena United  Ballymena United
VS 05/10 01:45
 Coleraine FC Coleraine FC
League Cup
05/10 01:45
Cliftonville FC  Cliftonville FC
VS 05/10 01:45
 Carrick Rangers Carrick Rangers
League Cup
05/10 01:45
Dundela  Dundela
VS 05/10 01:45
 Linfield Linfield
League Cup
05/10 01:45
Dungannon Swifts  Dungannon Swifts
VS 05/10 01:45
 Portadown Portadown
League Cup
05/10 01:45
Glenavon FC  Glenavon FC
VS 05/10 01:45
 Loughgall Loughgall
League Cup
05/10 01:45
Glentoran  Glentoran
VS 05/10 01:45
 Warrenpoint Town Warrenpoint Town
AFC Cup
05/10 20:00
Sogdiana  Sogdiana
VS 05/10 20:00
 Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA
Emperor Cup
05/10 15:30
Ventforet Kofu  Ventforet Kofu
VS 05/10 15:30
 Kashima Kashima
Emperor Cup
05/10 17:30
Kyoto Sanga  Kyoto Sanga
VS 05/10 17:30
 Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Úrvalsdeild
05/10 22:30
IBV Vestmannaeyjar  IBV Vestmannaeyjar
VS 05/10 22:30
 FH hafnarfjordur FH hafnarfjordur
Coppa Titano
05/10 01:45
Cosmos  Cosmos
VS 05/10 01:45
 Virtus Virtus
Coppa Titano
05/10 01:45
Domagnano  Domagnano
VS 05/10 01:45
 Libertas Libertas
Coppa Titano
05/10 01:45
Fiorentino  Fiorentino
VS 05/10 01:45
 La Fiorita La Fiorita
CONCACAF League
05/10 08:00
Real Espana  Real Espana
VS 05/10 08:00
 LD Alajuelense LD Alajuelense
UEFA U17 Championship - Qualification
05/10 18:00
Finland U17  Finland U17
VS 05/10 18:00
 Greece U17 Greece U17
UEFA U17 Championship - Qualification
05/10 21:00
Italy U17  Italy U17
VS 05/10 21:00
 Kosovo U17 Kosovo U17
DBU Pokalen
05/10 20:45
SGI  SGI
VS 05/10 20:45
 Middelfart Middelfart
Copa Perú
05/10 03:00
Independiente San Felipe  Independiente San Felipe
VS 05/10 03:00
 Paz Soldan Paz Soldan
Primera División
05/10 02:00
Atlético Palmaflor  Atlético Palmaflor
VS 05/10 02:00
 Royal Pari Royal Pari
Primera División
05/10 05:15
Nacional Potosí  Nacional Potosí
VS 05/10 05:15
 Guabirá Guabirá
Primera División
05/10 07:30
Jorge Wilstermann  Jorge Wilstermann
VS 05/10 07:30
 Bolívar Bolívar
Cup
05/10 18:00
Mika  Mika
VS 05/10 18:00
 Gandzasar Gandzasar
Cup
05/10 18:00
West Armenia  West Armenia
VS 05/10 18:00
 Alashkert Alashkert
Cup
05/10 18:00
Syunik  Syunik
VS 05/10 18:00
 Shirak Shirak
Primera División
05/10 04:00
Real Esppor Club  Real Esppor Club
VS 05/10 04:00
 Estudiantes de Merida FC Estudiantes de Merida FC
Primera División
05/10 06:15
CD Hermanos Colmenarez  CD Hermanos Colmenarez
VS 05/10 06:15
 Caracas FC Caracas FC
Super League
05/10 19:30
CIVO United  CIVO United
VS 05/10 19:30
 TN Stars TN Stars
Copa Perú
05/10 03:00
Juventud Palmeiras  Juventud Palmeiras
VS 05/10 03:00
 Estrella Azul Estrella Azul
Cup
05/10 20:00
Asteras Stavros  Asteras Stavros
VS 05/10 20:00
 Almopos Almopos
Ligue 1
05/10 21:00
ES Hammam-Sousse  ES Hammam-Sousse
VS 05/10 21:00
 ES Sahel ES Sahel
Primera D
05/10 01:30
Lugano  Lugano
VS 05/10 01:30
 Central Ballester Central Ballester
Primera D
05/10 01:30
Defensores de Cambaceres  Defensores de Cambaceres
VS 05/10 01:30
 Yupanqui Yupanqui
Primera D
05/10 01:30
Sportivo Barracas  Sportivo Barracas
VS 05/10 01:30
 Centro Español Centro Español
Primera D
05/10 01:30
Deportivo Muñiz  Deportivo Muñiz
VS 05/10 01:30
 Deportivo Paraguayo Deportivo Paraguayo
Cup
05/10 20:00
Makedonikos Neapolis  Makedonikos Neapolis
VS 05/10 20:00
 Anagennisi Karditsas Anagennisi Karditsas
Copa do Brasil U20
05/10 01:15
Fluminense U20  Fluminense U20
VS 05/10 01:15
 Cruzeiro U20 Cruzeiro U20
Copa do Brasil U20
05/10 02:00
América Mineiro U20  América Mineiro U20
VS 05/10 02:00
 Flamengo U20 Flamengo U20
Copa do Brasil U20
05/10 02:30
Real Ariquemes U20  Real Ariquemes U20
VS 05/10 02:30
 Remo U20 Remo U20
Copa do Brasil U20
05/10 01:00
Internacional U20  Internacional U20
VS 05/10 01:00
 Londrina U20 Londrina U20
Copa Federacion
05/10 21:30
Marbella  Marbella
VS 05/10 21:30
 Melilla Melilla
Birinci Dasta
05/10 18:00
Kapaz II  Kapaz II
VS 05/10 18:00
 Energetik Energetik
Birinci Dasta
05/10 16:00
Zira II  Zira II
VS 05/10 16:00
 Araz Araz
Birinci Dasta
05/10 18:00
Turan II  Turan II
VS 05/10 18:00
 FK Qəbələ II FK Qəbələ II
Birinci Dasta
05/10 18:00
MOIK  MOIK
VS 05/10 18:00
 Sumqayıt II Sumqayıt II
Coppa Italia Serie C
05/10 19:30
Pergolettese  Pergolettese
VS 05/10 19:30
 Sangiuliano City Sangiuliano City
Coppa Italia Serie C
05/10 19:30
Alessandria  Alessandria
VS 05/10 19:30
 Novara Novara
Coppa Italia Serie C
05/10 02:00
Latina  Latina
VS 05/10 02:00
 Giugliano Giugliano
Coppa Italia Serie C
05/10 19:00
Vicenza Virtus  Vicenza Virtus
VS 05/10 19:00
 Virtus Verona Virtus Verona
Coppa Italia Serie C
05/10 02:00
Foggia  Foggia
VS 05/10 02:00
 AZ Picerno AZ Picerno
Cup
05/10 19:00
Kuban Kholding  Kuban Kholding
VS 05/10 19:00
 FC UFA FC UFA
Cup
05/10 18:00
Kosmos Dolgoprudny  Kosmos Dolgoprudny
VS 05/10 18:00
 Rodina Moskva Rodina Moskva
Cup
05/10 17:00
Zenit Izhevsk  Zenit Izhevsk
VS 05/10 17:00
 KAMAZ KAMAZ
Cup
05/10 16:30
Dinamo Vladivostok  Dinamo Vladivostok
VS 05/10 16:30
 Ska-khabarovsk Ska-khabarovsk
Cup
05/10 19:00
Volga Ulyanovsk  Volga Ulyanovsk
VS 05/10 19:00
 Rubin Rubin
Cup
05/10 22:00
Othellos  Othellos
VS 05/10 22:00
 Doxa Doxa
Cup
05/10 22:00
AE Zakakiou  AE Zakakiou
VS 05/10 22:00
 Pafos Pafos
Coppa Italia Serie C
05/10 23:00
Lecco  Lecco
VS 05/10 23:00
 Juventus U23 Juventus U23
Coppa Italia Serie C
05/10 23:00
Pro Patria  Pro Patria
VS 05/10 23:00
 Albinoleffe Albinoleffe
Coppa Italia Serie C
05/10 19:30
Mantova  Mantova
VS 05/10 19:30
 Trento Trento
Coppa Italia Serie C
05/10 23:00
Piacenza  Piacenza
VS 05/10 23:00
 PRO Vercelli PRO Vercelli
Coppa Italia Serie C
05/10 20:00
Fiorenzuola  Fiorenzuola
VS 05/10 20:00
 Lucchese Lucchese
Coppa Italia Serie C
05/10 23:00
Montevarchi Calcio  Montevarchi Calcio
VS 05/10 23:00
 Monterosi Monterosi
Coppa Italia Serie C
05/10 19:30
Viterbese  Viterbese
VS 05/10 19:30
 San Donato Tavarnelle San Donato Tavarnelle
Coppa Italia Serie C
05/10 23:00
Robur Siena  Robur Siena
VS 05/10 23:00
 Pontedera Pontedera
Coppa Italia Serie C
05/10 20:00
Cesena  Cesena
VS 05/10 20:00
 Fermana Fermana
Coppa Italia Serie C
05/10 23:00
Pescara  Pescara
VS 05/10 23:00
 Vis Pesaro Vis Pesaro
Coppa Italia Serie C
05/10 19:30
Gubbio  Gubbio
VS 05/10 19:30
 Recanatese Recanatese
Coppa Italia Serie C
05/10 20:30
Pordenone  Pordenone
VS 05/10 20:30
 Imolese Imolese
Coppa Italia Serie C
05/10 02:00
Virtus Francavilla  Virtus Francavilla
VS 05/10 02:00
 Potenza Potenza
Copa Uruguay
05/10 03:30
Defensor Sporting  Defensor Sporting
VS 05/10 03:30
 Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
FA Cup
05/10 01:45
AFC Fylde  AFC Fylde
VS 05/10 01:45
 Congleton Town Congleton Town
FA Cup
05/10 01:45
Hanley Town  Hanley Town
VS 05/10 01:45
 Chester Chester
FA Cup
05/10 01:45
Curzon Ashton  Curzon Ashton
VS 05/10 01:45
 Scarborough Athletic Scarborough Athletic
FA Cup
05/10 01:45
Ashington AFC  Ashington AFC
VS 05/10 01:45
 Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels
FA Cup
05/10 01:45
Biggleswade Town  Biggleswade Town
VS 05/10 01:45
 Billericay Town Billericay Town
FA Cup
05/10 01:45
Boston United  Boston United
VS 05/10 01:45
 Basford United Basford United
FA Cup
05/10 01:45
Plymouth Parkway  Plymouth Parkway
VS 05/10 01:45
 Oxford City Oxford City
Cup
05/10 20:00
Diagoras  Diagoras
VS 05/10 20:00
 Apollon Pontou Apollon Pontou
Cup
05/10 20:00
Egaleo  Egaleo
VS 05/10 20:00
 Panserraikos Panserraikos
Cup
05/10 22:30
Chernomorets  Chernomorets
VS 05/10 22:30
 Enisey Enisey
Cup
05/10 23:00
Rotor Volgograd  Rotor Volgograd
VS 05/10 23:00
 Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl
Cup
05/10 22:30
Tekstilshchik  Tekstilshchik
VS 05/10 22:30
 Urozhay Urozhay
Cup
05/10 22:00
Torpedo Vladimir  Torpedo Vladimir
VS 05/10 22:00
 Akron Akron
Cup
05/10 23:00
Zvezda St. Petersburg  Zvezda St. Petersburg
VS 05/10 23:00
 Veles Veles
Cup
05/10 23:00
Dinamo St. Petersburg  Dinamo St. Petersburg
VS 05/10 23:00
 Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
Cup
05/10 22:00
Peresvet Podolsk  Peresvet Podolsk
VS 05/10 22:00
 Baltika Baltika
Cup
05/10 22:00
Dinamo Bryansk  Dinamo Bryansk
VS 05/10 22:00
 Arsenal Tula Arsenal Tula
Cup
05/10 21:00
Tyumen  Tyumen
VS 05/10 21:00
 Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
Cup
05/10 22:00
Avangard Kursk  Avangard Kursk
VS 05/10 22:00
 Makhachkala Makhachkala
FA Cup
05/10 15:00
Uttaradit  Uttaradit
VS 05/10 15:00
 Roi Et Roi Et
FA Cup
05/10 15:00
Bang Khun Thian United  Bang Khun Thian United
VS 05/10 15:00
 Samut Sakhon City Samut Sakhon City
FA Cup
05/10 15:00
Muang Loei United  Muang Loei United
VS 05/10 15:00
 Banbueng Banbueng
FA Cup
05/10 15:00
Nonthaburi City  Nonthaburi City
VS 05/10 15:00
 Songkhla Songkhla
FA Cup
05/10 15:00
Surin Sugar  Surin Sugar
VS 05/10 15:00
 Uthumphon Chullamanee Uthumphon Chullamanee
FA Cup
05/10 15:00
Sisaket City  Sisaket City
VS 05/10 15:00
 Chiangmai FC Chiangmai FC
FA Cup
05/10 15:00
Chattrakarn City  Chattrakarn City
VS 05/10 15:00
 Siam Siam
FA Cup
05/10 15:00
Zero  Zero
VS 05/10 15:00
 Futera United Futera United
FA Cup
05/10 15:00
Primera  Primera
VS 05/10 15:00
 Dome Dome
FA Cup
05/10 15:00
Jalor City  Jalor City
VS 05/10 15:00
 Huasamrong Gateway Huasamrong Gateway
FA Cup
05/10 15:00
Samut Songkhram  Samut Songkhram
VS 05/10 15:00
 Vongchavalitkul Univ. Vongchavalitkul Univ.
FA Cup
05/10 15:00
Ngob Daeng  Ngob Daeng
VS 05/10 15:00
 Hippo Hippo
FA Cup
05/10 15:00
Kohkwang  Kohkwang
VS 05/10 15:00
 Mahasarakham United Mahasarakham United
FA Cup
05/10 15:00
Chanthaburi  Chanthaburi
VS 05/10 15:00
 Nakornnont United Nakornnont United
FA Cup
05/10 15:00
Roi Et 2018  Roi Et 2018
VS 05/10 15:00
 Phrae United Phrae United
FA Cup
05/10 15:00
Minburi City  Minburi City
VS 05/10 15:00
 Prime Bangkok Prime Bangkok
FA Cup
05/10 15:00
Vachiralai United  Vachiralai United
VS 05/10 15:00
 Kanchanaburi City Kanchanaburi City
FA Cup
05/10 15:00
Ayutthaya Warrior  Ayutthaya Warrior
VS 05/10 15:00
 Moonlight Moonlight
FA Cup
05/10 15:00
Hallelujah  Hallelujah
VS 05/10 15:00
 See Kwae See Kwae
FA Cup
05/10 15:00
Amnat Charoen City  Amnat Charoen City
VS 05/10 15:00
 Kalasin Kalasin
FA Cup
05/10 15:00
Sattahip  Sattahip
VS 05/10 15:00
 Thap Luang United Thap Luang United
FA Cup
05/10 15:00
Chiangmai Country  Chiangmai Country
VS 05/10 15:00
 Kabin United Kabin United
FA Cup
05/10 15:00
TP Samut Prakan  TP Samut Prakan
VS 05/10 15:00
 Bang Sao Tong Bang Sao Tong
FA Cup
05/10 15:00
Watbot  Watbot
VS 05/10 15:00
 Bangkok Bangkok
FA Cup
05/10 15:00
Chiangrai  Chiangrai
VS 05/10 15:00
 Power Kids Power Kids
FA Cup
05/10 15:00
Kasem Bundit University  Kasem Bundit University
VS 05/10 15:00
 Nara United Nara United
FA Cup
05/10 15:00
Bangkapi  Bangkapi
VS 05/10 15:00
 Chiangmai United Chiangmai United
FA Cup
05/10 15:00
Maple Hotel  Maple Hotel
VS 05/10 15:00
 Huai Thalaeng United Huai Thalaeng United
FA Cup
05/10 15:00
Udon United  Udon United
VS 05/10 15:00
 Esan Pattaya Esan Pattaya
FA Cup
05/10 15:00
Raj Pracha  Raj Pracha
VS 05/10 15:00
 Phrae Phrae
FA Cup
05/10 16:00
Kasetsart FC  Kasetsart FC
VS 05/10 16:00
 Nonkhae Police Nonkhae Police
FA Cup
05/10 16:00
ACDC  ACDC
VS 05/10 16:00
 Prachinburi City Prachinburi City
FA Cup
05/10 16:00
BSB Pakkert City  BSB Pakkert City
VS 05/10 16:00
 Customs United Customs United
FA Cup
05/10 16:00
Khelang United  Khelang United
VS 05/10 16:00
 Star Power Star Power
FA Cup
05/10 17:00
Sisaket United  Sisaket United
VS 05/10 17:00
 Super Power Super Power
FA Cup
05/10 17:30
Suphanburi  Suphanburi
VS 05/10 17:30
 UD Vessuwan UD Vessuwan
FA Cup
05/10 18:00
Navy FC  Navy FC
VS 05/10 18:00
 Inter Bangkok Inter Bangkok
FA Cup
05/10 18:00
Khonkaen  Khonkaen
VS 05/10 18:00
 Kanthararom United Kanthararom United
FA Cup
05/10 18:00
Warin Chamrap  Warin Chamrap
VS 05/10 18:00
 Phachi City Phachi City
FA Cup
05/10 18:00
Pattaya United  Pattaya United
VS 05/10 18:00
 Maejo United Maejo United
FA Cup
05/10 18:00
Chainat  Chainat
VS 05/10 18:00
 LP Saimai LP Saimai
FA Cup
05/10 18:00
Phitsanulok  Phitsanulok
VS 05/10 18:00
 Surin Surin
FA Cup
05/10 18:00
Ghost Gate  Ghost Gate
VS 05/10 18:00
 Kanchanaburi Kanchanaburi
FA Cup
05/10 18:00
Nakhon Pathom  Nakhon Pathom
VS 05/10 18:00
 Mahajak Samutprakan Mahajak Samutprakan
FA Cup
05/10 18:00
Ayutthaya FC  Ayutthaya FC
VS 05/10 18:00
 Nakhonratchasima College Nakhonratchasima College
FA Cup
05/10 18:00
Nakhon Si Thammarat  Nakhon Si Thammarat
VS 05/10 18:00
 Kamphaeng Phet Kamphaeng Phet
FA Cup
05/10 18:00
Uthai Thani  Uthai Thani
VS 05/10 18:00
 Surindra Surindra
Coppa Italia Serie C
05/10 19:30
Renate  Renate
VS 05/10 19:30
 Pro Sesto Pro Sesto
Coppa Italia Serie C
05/10 23:00
Virtus Entella  Virtus Entella
VS 05/10 23:00
 Carrarese Carrarese
Coppa Italia Serie C
05/10 19:30
Ancona  Ancona
VS 05/10 19:30
 Rimini Rimini
Coppa Italia Serie C
05/10 23:00
Triestina  Triestina
VS 05/10 23:00
 Arzignano Valchiampo Arzignano Valchiampo